Spośród 20 tysięcy gatunków roślin wykorzystywanych w ziołolecznictwie, my wybraliśmy te najważniejsze, które pozwolą naszym Klientom otoczyć ich gołębie wyjątkową opieką.

Jest nam niezmiernie miło oddać w Państwa ręce katalog z produktami linii PROFEED TAUBE. Wierzymy, że nasza oferta spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, pomagając uporać się z problemami, jakie napotykają w swoich hodowlach.

Przygotowaliśmy gamę preparatów, uzupełniających dietę ptaków w składniki mineralne, witaminy i aminokwasy. W naszej ofercie znaleźć można produkty odbudowujące mikroflorę po intensywnej antybiotykoterapii, polepszające procesy trawienia, regenerujące układ oddechowy i wspierające układ immunologiczny. Pozwolą one uzyskać najlepsze wyniki lotowe, w sposób kompleksowy przygotują gołębie do lotów i skutecznie zregenerują po intensywnym wysiłku.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, bogatej wiedzy z zakresu żywienia zwierząt i profesjonalnemu podejściu, proponujemy rozwiązania spełniające wymagania różnych grup Klientów. Oferujemy tylko produkty sprawdzone, dzięki czemu jesteśmy pewni, że są one skuteczne i niezawodne. Bezpieczeństwo hodowli i najlepsze efekty produkcyjne to podstawowe cele, które stawiamy przed sobą i naszymi wyrobami, a współpraca z Hodowcami jest dla nas źródłem motywacji w poszukiwaniu nowych rozwiązań.

                                                                                                                           

                                                                                                                            Dziękujemy za zaufanie

                                                                                                                                                       Zespół PROFEED


 

ZNASZ NASZE ZESTAWY?


🔶 ZESTAW

"W trosce o młode gołębie"

     Więcej

 

🔶 ZESTAW  LOTOWY 

"EXTRA" 

       Więcej

 

🔶 ZESTAW 

"NA ZDROWIE"

       Więcej

 

🛒 Tu kupisz PROFEED TAUBE

Adresy sklepów        [ KLIK ]